Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.
 Szanowni Państwo!
 Miło mi powitać na stronie internetowej Stowarzyszenia Ambasada Sukcesu.
To co robimy i jak to robimy najlepiej pokazuje film, który dedykuję Wam wszystkim.
 
Prezes
Sybilla Fusiarz


Zachęcamy do udziału w II Festiwalu Polskiej Piosenki i Twórczości osób z niepełnosprawnością. Zapraszamy solistów, dzieci i dorosłych oraz zespoły, te większe i mniejsze do zaprezentowania utworu w języku polskim.

W tym roku stawiamy na przeboje lat 60-tych.

Jury oceniające składa się  z osób, które zajmują się muzyką amatorsko ale również profesjonalnie.

Na zgłoszenia do udziału w Festiwalu czekamy do 21 października 2016r.

Plakat

 Formularz zgłoszeniowy do festiwalu

Regulamin Festiwalu

Konkursy opis

"Manualnie”

W konkursie wezmą udział wyroby w dwóch kategoriach, tj. publiczności i komisji ( zgodnie z regulaminem dostępnym na www. ambasadasukcesu.com).

 Prace/wyroby będą wystawione  na przygotowanych stoiskach w holu budynku, przed wejściem na salę, gdzie będzie odbywać się gala.

Wyrobów przygotowane będą przez: uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowych i inne instytucje, których podopieczni (osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności) w ramach zajęć, ale nie tylko, wykonują różne wyroby.

Tematem przewodnim będą wyroby nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia, nie wyklucza to możliwości prezentacji innych wyrobów.

Wyroby prezentowane będą przed wejściem na salę na stoiskach, przed rozpoczęciem gali, dzięki czemu uczestnicy gali będą mogli zapoznać się nimi oraz ich wykonawcami. Każda praca konkursowa będzie miała numer, co umożliwi zagłosowanie na najciekawsze wyroby. Format, styl, metoda wykonanych prac- dowolne. Organizator udostępni  arkusz oceny określający punktację od 1- 10. 

 Oceniającymi będą:

    - komisja

    - uczestnicy gali

Dla najwyżej ocenionych prac zostaną przyznane wyróżnienia komisji i uczestników gali osobno.

Prace będą dostępne przez cały czas trwania gali. Zgłoszenia na arkusz można składać do godz. 16.00 w dniu gali u wolontariuszy dyżurujących przy stoisku organizatora.

 

„Małgorzata dla mistrza”

Za najlepsze wykonanie piosenki polskiej przez osobę/y z orzeczeniem o stopniu o niepełnosprawności (zgodnie z regulaminem).

W tym roku stawiamy na przebije lat 60-tych co nie wyklucza udziału artystów którzy zdecydują się wykonać inny utwór.

Uwaga. Regulamin dopuszcza prezentację innej formy niż piosenka, np. taniec, pod warunkiem, że piosenka/utwór muzyczny w formie instrumentalnej będzie prezentowana przez osobę z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Organizator nie wyklucza w ten sposób osób, które swoje umiejętności muzyczne mogą zaprezentować tylko w takiej formie.

 

„Błękitny Anioł”

Nagroda publiczności dla osoby, która wzięła udział na scenie i zyskała sympatię uczestników gali. Arkusz ze zgłoszeniem udostępniony zostanie na stoisku organizatora. Na nim można zapisać osobę zgłoszoną do konkursu. Osoba, która będzie miała najwięcej zgłoszeń otrzyma Błękitnego Anioła.

 

Festiwal połączony jest z X edycją plebiscytu  "Spróbujmy razem pokonać Bariery".

Zachęcamy do zgłaszania nominacji do otrzymania statuetki Emil 2016.

Formularz zgłoszeniowy 

Regulamin Plebiscytu

Wręczenie statuetek EMIL 2016 - X edycja dla osób lub instytucji, które na co dzień pomagają w przełamywaniu barier osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności. Emile wręczone zostaną już po raz dziewiąty. Wręczonych zostanie 10 Emilów dla osób bądź instytucji z terenu województwa opolskiego. 7 z nich przyznanych zostanie w ramach plebiscytu, kolejne 3 przyznane przez organizatora za całokształt pracy na rzecz integracji środowiska dla osób lub instytucji, które w ramach współpracy wszelkie działania prowadzą bezinteresownie. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 października 2016!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?